JEŚLI BITCOIN BĘDZIE BRONIŁ JEDNEGO KLUCZOWEGO POZIOMU, TO WKRÓTCE MOŻE WYPCHNĄĆ GO ZNACZNIE WYŻEJ.

Wydaje się, że Bitcoin tworzy nową fazę konsolidacji, ponieważ handluje pomiędzy niską kwotą 10.000 USD a wysoką kwotą 10.800 USD.
Od kilku godzin krypto waluta handluje kwadratowo pomiędzy tymi dwoma poziomami, nie będąc w stanie odnotować żadnego zauważalnego odbicia od wczorajszego kryzysu.

Słabość, którą wyraziła wczoraj, była poważnym ciosem dla jej perspektyw krótkoterminowych, ponieważ pokazała, że kryptokur waluta odniesienia może nie mieć wystarczającej siły, aby utrzymać swoją pozycję w pięciocyfrowym regionie cenowym.

Jeden z analityków zauważa teraz, że dalsza obrona jednego kluczowego poziomu może być wystarczająca, aby wysłać Bitcoin Evolution wzrost znacznie wyższy.

Bitcoin i cały rynek krypto walutowy stabilizują się po intensywnej niedźwiedzicy widzianej wczoraj.=

Siła BTC wyrażona do tej pory była raczej hartowana, ale byki były w stanie zabezpieczyć się przed każdym spadkiem poniżej 10.000 dolarów.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jeden z analityków zauważył, że zejście kryptojańskiej waluty zatrzymało się w momencie, gdy dotarła ona do górnej granicy swojej chmury, a ten poziom działał jako silne wsparcie.

Uważa on, że utrzymująca się walka z handlem powyżej tego poziomu może napędzać BTC znacznie wyżej, pomagając jej odwrócić szkody techniczne spowodowane przez ten ostatni selloff.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SŁABOŚCI, PONIEWAŻ ANALITYCY UWAŻNIE OBSERWUJĄ REAKCJĘ NA 11.000 DOLARÓW.

W momencie pisania, Bitcoin handluje 3% po obecnej cenie 10.450 dolarów. Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatnich kilku godzin.

Byki były w stanie powstrzymać go od złamania poniżej 10.000 dolarów wczoraj, ale nie były jeszcze w stanie katalizować żadnego rodzaju silny ruch w kierunku jego bliskiego oporu około 11.000 dolarów.

Jeden z analityków patrzy w szczególności na swoją potencjalną reakcję na każdą wizytę w regionie o wartości poniżej 11.000 dolarów.

„Oto mój BTC TA: 1) Linia szyi 11’260$, niedźwiedzia aż do odzyskania i przytrzymania powyżej. 2) Obszar 8’140$ = roczna pivot, szukałbym zakupów.“

Wizerunek dzięki uprzejmości SalsaTekila. Wykres przez TradingView.
BTC BRONI KLUCZOWEGO POZIOMU TECHNICZNEGO PRZEZ CAŁY TRWAJŠCY PROCES SPRZEDAŻY.
Inny analityk zauważył, że Bitcoin bronił się przed zanurzeniem poniżej górnej granicy jego tygodniowej formacji chmury, która istnieje około 10.000 dolarów.

„Nie możesz tego nadrobić, wyrzucony zatrzymał się po kontakcie z tygodniową chmurą“. Miejmy nadzieję, że to się utrzyma“, wyjaśnił, wskazując na poniższy wykres.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości Teddy’ego. Wykres przez TradingView.
Jeśli Bitcoin może nadal trzymać ponad $10,000 w najbliższym czasie, byki muszą zintensyfikować i napędzać krypto walutę w kierunku i w przeszłości regionu o niższej wartości $11,000.