Kapitalizacja rynkowa Bitcoina przekroczy wartość Tesli w ciągu sześciu miesięcy, mówi CEO Galaxy Digital

Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital, mówi, że kapitalizacja rynkowa Bitcoina przyćmiewa Teslę do czerwca 2021 r.

Szef kancelarii cyfrowego zarządzania aktywami wziął na Twitterze, aby wyjaśnić, dlaczego wierzy Kapitalizacja Bitcoin wzrośnie znacznie szybciej niż Tesla w najbliższych miesiącach.

BTC będzie miał większą kapitalizację rynkową niż TSLA w ciągu 6 miesięcy

Obie są „religiami”, chociaż TSLA wiąże się z tak dużym ryzykiem związanym z Elonem Muskiem, podczas gdy BTC jest własnością i jest zarządzana przez gigantyczną zdecentralizowaną społeczność, która rośnie każdego dnia. To zakład zarządzania ryzykiem. Pełne ujawnienie Posiadam 2 umowy TSLA ”.

W chwili pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa Bitcoina wynosi ponad 428 miliardów dolarów, podczas gdy Tesla wynosi 616 miliardów dolarów.

W niedawnym wywiadzie dla Real Vision Novogratz powiedział , że zarówno Bitcoin, jak i Tesla są częścią szeroko zakrojonej hossy napędzanej niskimi stopami i rosnącym wzrostem

„Rozmawiałem z jednym z – nie wymienię nazwisk, ale z jedną z pięciu największych legend świata inwestowania tego ranka. Powiedziałem, że martwię się, że Airbnb wzrośnie o 120% pierwszego dnia, Snowflake osiągnie 100-krotność przychodu i rozmawiałem z innym przyjacielem, a jego wartość spadła z 2 miliardów do 8 miliardów dolarów… i to mnie naprawdę martwi.

Rozumiem, że zawsze będziemy utrzymywać stopy na niskim poziomie, a wzrost nabiera tempa. Uwielbiam surowy, jestem długi. Możesz być długą miedzią. Na początku przyszłego roku czeka nas duża niespodzianka wzrostowa, a następnie w drugim kwartale nastąpi eksplozja. Istnieje makroekonomiczny powód, aby być długim. Jego zdaniem powiedział, słuchaj, to jest przerażające. To nie ma sensu. Musisz zdecydować, czy będę na nim jeździł, czy nie?

Więc nie żałuj, jeśli zdecydujesz, że nie będziesz na nim jeździć, tak jak jedziemy w tej szalonej bańce nowego reżimu, w którym jesteśmy, kiedy drukujesz więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej. To, co napędza Bitcoin, napędza Teslę, Snowflake i każde przedsięwzięcie z powrotem. ”